Підсумки тижня в освіті

Кива захистив дисертацію, учні повернулися до шкіл та рейтинг вишів – підсумки тижня в освіті
30 квіт
19:05
Цей тиждень буде доволі насиченим на події в сфері освіти. Зокрема, нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива захистив кандидатську дисертацію, в деяких містах учні повернулися за парти, а в деяких – будуть навчатися влітку. Читайте важливі новини в освіті за тиждень з 26 по 30 квітня.
Онлайн-навчання у школах, скандали та курйози у закладах освіти – підсумки тижня в освіті
12 бер
19:10
Редакція 24 каналу підготувала головні новини в освіті цього тижня – з 8 по 12 березня. Так, читайте у матеріалі про онлайн-навчання та передчасні весняні канікули, а також – про скандали та курйози у закладах освіти.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.