Проводити парад у Тернополі вирішили за усіма рекомендаціями МОЗ – з масками та соціальною дистанцією. Втім, на практиці – сталося не так, як гадалося: багато випускників беруть участь у ході без масок або спустивши їх з носа, передає 24 канал.

Раніше У сукнях та масках: у Тернополі хочуть провести парад випускників

Хоч за парадом пильно стежать правоохоронці і просять колону розтягнутися по всій ширині вулиці Руської, якою йдуть учасники, дехто ці зауваження ігнорує та збирається групками. Те саме стосується глядачів, що зібралися по обидва боки вулиці, аби подивитися на ходу та сукні випускниць.

Парад "Випускник-2020" у Тернополі / Фото "20 хвилин", 0352, скриншоти

Ми з однокласниками дуже хотіли цього свята, адже прощання зі школою – важливий крок в житті кожного. Не всі 11-класники з моєї школи прийшли на свято. Але я думаю, тут рішення приймає кожен для себе. Я думаю, що якщо дотримуватись вимог, то все буде добре,
– розповів виданню "20 хвилин" випускник однієї зі шкіл Андрій.

Зауважимо, що очолює колону випускниця у сукні-рекордсменці, її супроводжують діти, які несуть 100-метровий шлейф плаття дівчини. Вони теж пересуваються без масок і без дотримання необхідної дистанції.

діти
Діти-учасники ходи перед початком параду

До слова, випускниця у сукні зі 100-метровим шлейфом має встановити рекорд України.

Дивіться парад випускників у Тернополі: відео

Що відомо про парад випускників у Тернополі: коротко

  • Парад випускників у Тернополі відбувається щороку. До нього батьки і діти готуються ретельно: заздалегідь обирають вечірні сукні та костюми.
  • Колона з учнями і вчителями з-понад 30 шкіл рухається звичним маршрутом: центральними вулицями – Руською і Степана Бандери, від Надставної церкви і до міського стадіону.
  • Саме на стадіоні відбувається нагородження золотих і срібних медалістів, а також святкова програма для випускників.
  • Свято вже неодноразово перебувало під загрозою скасування раніше – найчастіше через несприятливу погоду. Втім, все ж відбувалося, – навіть "під парасольками".
  • Цьогоріч на заваді його проведення не стала навіть світова пандемія коронавірусу.