Освіта за кордоном

Чи потрібен карантин для дітей у початковій школі: цікавий досвід європейських країн
16 трав
15:57
Зараз країни намагаються знайти оптимальне рішення щодо роботи шкіл та садочків в часи карантину. Адже менші діти потребують догляду дорослих. А найбільший страх батьків – одночасно працювати вдома та допомагати дітям з онлайн-навчанням. Як з цим справляються школи у європейських країнах.
Як навчитися розучуватися: новий освітній тренд, який допоможе позбутися застарілих знань
25 квіт
12:05
Світ дуже швидко змінюється і зараз важливо вміти забувати застарілу інформацію. Тому популярним став новий освітній тренд – розучування. Навіщо це потрібно та як позбутися застарілих знань чи навичок – читайте у матеріалі.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.