Такий внесок компанія вирішила зробити в межах великого проєкту на суму 140 мільйонів доларів, спрямованого на встановлення расової рівності. Інвестиція дозволить створити особисті банківські рахунки для заощаджень більш ніж 10 000 школярам.

Цікаво На Закарпатті ліцеїсти навчаються фінансової грамоти: гурток від бізнес-тренера

Що відомо про діяльність Goalsetter

Goalsetter – поки єдина в США платформа, яка займається розвитком навичок фінансової грамотності серед дітей. Метою проєкту є допомога школярам зрозуміти інвестиційний ринок, ціну грошей та забезпечити їм фінансовий добробут в майбутньому.

На думку діячів Goalsetter, відкриття банківських рахунків з метою заощаджень є чудовим інструментом для розвитку навичок фінансової грамотності молодого покоління американців. Платформа навчає школярів хороших фінансових звичок, зокрема правильному поводженню з грішми та плануванню.

Діти, які змалку вміють заощаджувати гроші, частіше отримують можливість здобути вищу освіту та забезпечити власний кар'єрний розвиток в майбутньому.

Nike назавжди ввійде в історію, оскільки допомагає просвітництву цілого покоління молодих американців,
– наголошує засновниця Goalsetter Таня Ван Корт.

Додамо, що Таня Ван Корт є афроамериканкою, і просвітницька діяльність Goalsetter найактивніше проводиться серед маргіналізованих та найбільш соціально незахищених категорій дітей.