Відповідний допис зі світлинами, на яких й справді видно синці на обличчі третьокласника, опублікувала мати хлопця – Лучія Унгуряну, передають журналісти "Всеосвіти".

Тема булінгу: Школярі в Херсоні жорстоко знущались з однокласника: відео

Місце події – ліцей "Інтелект", смт. Добровеличківка, Кіровоградська область.

Що стало причиною конфлікту

Причиною конфлікту, за словами матері, стала істерика Родіона. У хлопчика, ніби-то, виник конфлікт із однокласницею, а вчителька намагалася їх вгамувати.

Мати стверджує, що саме в цей момент вона його і вдарила. Після удару, хлопчик на мить знепритомнів і вчителька покликала на допомогу. За словами жінки, її син довго перебував у шоковому стані. Саме тому зараз у нього з'явились порушення мови – хлопчик почав затинатись.

Скерування третьокласника на обстеження внаслідок побиття
Скерування третьокласника на обстеження внаслідок побиття/ Фейсбук Лучія Унгуряну

Станом на зараз, Родіон проходить обстеження у невропатолога, психолога та інших спеціалістів. Лучія стверджує – син піде до школи лише тоді, коли поміняють педагога.

Психологічна характеристика Родіона Унгуряну
Психологічна характеристика Родіона Унгуряну/ Фейсбук Лучія Унгуряну

Проте, у цієї історії є ще й інший варіант розвитку подій. Одна із мам, Юлія Богорел розповіла, що того дня не бачила на обличчі Родіона жодних синців.

Я була в той день у школі в особистих справах і на власні очі бачила, як Лучія одягала на сина шапку і шарф, і синця на його обличчі не було. Так, звісно ж хлопчик плакав, – стверджує мама.

Юлія вважає, що істерика Родіона розпочалась через те, що Лучія не хотіла забирати сина з ліцею до додому.

Мама була у ліцеї, і коли Родіон побачив її, почав прохати, щоб вона забрала його додому. Він у ліцеї часто лишається на ніч, бо родина живе за 10-13 км від освітнього закладу. Лучія, звісно, йому відмовила. Що трапилось далі? На уроці він сидів за партою з однокласницею і почав смикати її за волосся. Дівчинка відреагувала і попросила так не робити.

Родіон почав її обзивати та школярка розповіла про це вчительці. Після зауваження Таміли Юріївни, хлопчик почав обзивати її та втікати з класу. Учителька побігла за ним, обійняла, щоб заспокоїти, і повернула його, але він продовжував себе агресивно поводити, бити її ногами. Тоді вчителька попросила учнів покликати на допомогу завуча.

Варто ознайомитись: Як зрозуміти, що ваша дитина ображає інших: 5 ознак

Реакція вчительки

Вчителька, яка начебто залишила ляпас на обличчі Родіона, відповіла на коментарі недоброзичливців так:

Я шокована цією подією, яка бурхливо обговорюється, не враховуючи правди, почуттів людей і спокою дітей. Істину знають свідки події й мама, а не сторонні люди, яким цікаві домисли і плітки. Сподіваюся, правда і порядність розставлять все на свої місця, – написала вчителька, яку звинувачують у побитті дитини.

За фактом побиття третьокласника проти вчительки відкрито кримінальне провадження. Учителька Таміла Чоботар захищатиме власні інтереси на суді.

Важливо! Якщо ви стали свідком булінгу, або підозрюєте, що ваша дитина могла його спровокувати – У Міносвіти пояснили як правильно реагувати на булінг: інструкція