Вчителька біології Наталія Войтенко розповіла виданню "ВсеОсвіта" приклади, як виправдовувалися її учні за відсутність домашнього завдання.

Цікаво Деталі про канікули в школах, скандали, платне ЗНО і зарплати вчителів: підсумки тижня в освіті

Кумедні виправдання учнів за відсутність домашки

  1. Я не зробив домашнє завдання тому, що у вас такі красиві й добрі очі, і ви мені просто не зможете поставити двійку. (Володимир, 10 клас)
  2. Я вчора намагався написати роботу, але рука відмовилась. Вона просто мене не слухалась, таке відчуття, що вона жила своїм життям... (Сашко 10 клас)
  3. Я вчора забула портфель в школі, тому нічого не зробила (хоча вчора уроку не було, і зошит з підручником вдома) (Яна, 10 клас)
  4. Я вчора під час медитації з вами зв'язувався і ви дозволили мені нічого не робити. (Володимир, 10 клас)
  5. Я не зробила домашку, бо на моїх зошитах солодко спав мій котик Кокос... (Марія, 9 клас)
  6. Я не зробив домашнє завдання, тому що ввечері так гарно співали пташки, що я заслухався і не встиг нічого зробити... (Микола, 10 клас)
  7. Я не зробив домашку, тому що так болів пальчик на нозі (без причини), і мені було не до біології... (Сергій, 9 клас)
  8. Я сьогодні не готовий, і винен у цьому туман, який зіпсував мені настрій, бо через нього мама не пустила кататись на велосипеді... (Іван, 5 клас)
  9. Я не готова до уроку, бо мій домашній улюбленець (песик Смайлик) згриз зошит, бо він хотів його почитати... (Юля, 9 клас)
  10. Я не зробила, тому що я за екологію, я проти вирубки дерев (хоча до того проблем не було). (Настя, 5 клас)

Вчителька сказала, що було ще безліч відмовок: садили картоплю, була в бабусі в гостях, просто не хотів, дні переплутав, ніготь зламався тощо.