Ігор Кузін повідомив, що в чергу на вакцинацію записані 200 тисяч освітян і для них вистачить тих доз вакцини, які вже замовлені.

Читайте також Як платять зарплати вчителям в Україні та за кордоном: досвід Польщі, Естонії та Литви

Головний санітарний лікар каже, що вакцинація має бути обов’язковою для частини дорослого населення. Це стосується і працівників освіти та сфери обслуговування.

Ми не маємо допускати їх до робочих місць без щеплення. Для всіх інших працівників забезпечити обов’язковість доволі важко і сам процес контролю не матиме практичного сенсу,
– каже Кузін.

Також санлікар погоджується з рішенням Верховного Суду про законність недопуску до шкіл нещеплених дітей.

"Я б зважав на рішення Верховного Суду щодо недопуску невакцинованих дітей до закладів освіти. І запроваджував подібні норми в законі: не допускати до закладів освіти дітей, які не вакциновані. Вони можуть вчитися онлайн", – додає він.

До слова, міністр освіти і науки Сергій Шкарлет розповів, що на добровільну вакцинацію від COVID-19 зареєструвалися лише 32% освітян. Їх щеплюють вже цього тижня вакциною Pfizer.

А раніше Шкарлет казав, що уряд опрацьовує механізм введення обов'язкової COVID-вакцинації для вчителів. Адже вони перебувають в групах з дітей та колег і є потенційними носіями вірусу.