Напередодні початку навчального року, журналісти 24 каналу вирішили поностальгувати за школою разом із українцями. Перехожі з вулиць українських міст пригадали цікаві історії зі шкільних часів.

Цікаво Як організувати навчання у школах для дітей з ООП у новому навчальному році: поради МОН

Кореспонденти опитали людей зі Львова, Києва, Чернігова, Кропивницького та Вінниці. Історії українців виявилися дуже емоційними – здебільшого кумедними, інколи серйозними.

Українці згадали про своє навчання у школі

Хлопець із Чернігова тепло відгукується про свою вчительку зі зарубіжної літератури. Педагог любила поезію та часто плакала, коли читала вірші. Ці емоції переймали і школярів.

Інший мешканець Чернігова розповів про невелике хуліганство, коли його однокласник випадково вилив з вікна брудну воду на дівчину, що проходила повз. Чоловік зізнався, що йому досі соромно, хоч це зробив і не він.

Киянин похвалився спортивними перемогами. За його словами, шкільна команда розгромила суперників у баскетболі з рахунком 99 – 0.

Львів'янин пригадав, що його однокласники інколи просили вийти до дошки й щось розповісти. Чоловік трохи заїкається, тож його "виступ" міг затягнутися на цілий урок.

Актуально Опубліковано рейтинг найкращих шкіл у 2021 році за результатами ЗНО

Подібні витівки бували й у школі Кропивницького. Як пояснив місцевий мешканець, якось учні намазали дошку салом, щоб по ній не можна було писати крейдою.

Мешканка Чернігова зізналася, що найприємнішим моментом у школі для неї було отримати нові книжки та одяг і щоб мама зробила гарну зачіску.

Вінничанка наголосила, що її школа навчила відповідати за свої вчинки, зокрема за те, як навчаєшся. Дехто з опитуваних відзначив так звані м'які скіли, тобто вміння спілкуватися з людьми, а також виживати.

Спогади українців про шкільні часи: дивіться відео 24 каналу

Історії про школу та вчителів: останні новини

  • Чимало вчителів переїжджають у інші міста заради нової роботи. Радикальні зміни у своєму житті роблять відповідальні педагоги, які люблять навчати дітей.
  • Молоді вчителі часто їдуть викладати в села та маленькі міста. Чому вони це роблять і що їх надихає, читайте за посиланням.
  • Вчитель з Кіровоградщини вирішив “піти проти системи” та навчати дітей історії безкоштовно. Олександр Чучаєв проводить онлайн-уроки в цікавому форматі.
  • Із початком пандемії COVID-19 українські школярі були змушені навчатися дистанційно. Дехто намагався зробити це весело та цікаво, дізнавайтеся про витівки школярів ТУТ.