Як будуть працювати школи під час локдауну

Директорка Департаменту освіти і науки КМДА Олена Фіданян розповіла "Громадському радіо", що школи Києва готові до можливого локдауну.

Цікаво Як працюватимуть садочки, школи та виші під час карантину: заява МОН

У відомстві розглядають два варіанти роботи шкіл під час локдауну.

Якщо ми зайдемо у локдаун, який ймовірно триватиме до 23 січня, то всі заклади освіти закриються. Так, якщо канікули завершаться 11 січня, то перший тиждень навчання розпочнеться дистанційно,
– заявила Фіданян.

Вона додала, що у Києві школи готові до карантину. У КМДА розписали кроки в регламенті департаменту освіти щодо відновлення навчання після тривалого карантину.

Олена Фіданян запевнила, що ситуація в місті справді контрольована, адже заклади освіти перевіряють щодня.

У першому півріччі значна увага була прикута до першокласників, а у другому – потрібно приділити більше часу випускникам, бо у них ЗНО,
– запевняє директорка Департаменту освіти.

Як у школах проводитимуть новорічні заходи

Олена Фіданян запевнила, що керівники шкіл та садочків уже отримали рекомендації щодо проведення святкових активностей.

Ми наполегливо рекомендували керівникам освітніх закладів проводити святкові заходи виключно в межах одного колективу. Ані батьків, ані сторонніх аніматорів ми рекомендуємо не допускати,
– наголосила вона.

Директорка Департаменту освіти і науки запевнила, що після проведення святкового заходу актову чи спортивну залу обов’язково потрібно провітрити та продезінфікувати.

Крім того, Фіданян запевнила, що відкритий лист з проханням не наполягати на організації свят отримали й батьки, бо найчастіше це їхня ініціатива, зазначила Олена Фіданян.

До слова, раніше голова Держпродспоживслужби Києва Олег Рубан наголосив, що якщо дійде до жорстких заходів, будуть закривати все – садочки, школи та метро.