Навчальний рік 2020 – 2021 років розпочнеться вчасно

Під головуванням прем’єр-міністра Дениса Шмигаля 30 липня пройшла всеукраїнська селекторна нарада з керівниками областей, на якій обговорювали і навчальний процес, повідомляє Урядовий портал.

Читайте також Дистанційне навчання в Україні: які висновки карантину й чи готуватися до повтору

Зокрема, як його організовуватимуть в умовах адаптивного карантину.

Навчальний рік по всій території України розпочнеться вчасно з 1 вересня відповідно до особливостей епідеміологічної ситуації в конкретному регіоні,
– зазначив прем’єр-міністр.

Нові правила карантину

Шмигаль також звернув увагу, що з 1 серпня починають діяти нові правила адаптивного карантину. Відповідно до них, усі регіони України поділять на чотири зони. Залежно від епідеміологічної ситуації на окремих територіях, у районах, містах "червоної" зони будуть ухвалюватися окремі рішення.

Зверніть увагу Навчання у школі з 1 вересня: київська влада готує декілька сценаріїв

Забезпеченість шкіл

Шмигаль наголосив на необхідності забезпечити заклади освіти книжками, завершити всі реконструкції та ремонти до 1 вересня.

За його словами, в областях дуже низький відсоток використання грошей за програмами "Спроможна школа" та "Нова українська школа".

Прошу ОДА дати відповідні завдання своїм працівникам і поставити на контроль ефективне використання коштів. Ресурси надані, але вони не використовуються,
– пояснив прем'єр.

За підсумками засідання він доручив главам ОДА забезпечити організований початок 2020 – 2021 навчального року з урахуванням особливостей епідситуацій.

Що цьому передувало

  • У середині липня МОЗ повідомило, що разом з МОН розробляє правила, за якими діти підуть вчитися у школи з 1 вересня.
  • 30 липня головний санітарний лікар Віктор Ляшко надав тимчасові рекомендації щодо проведення навчання в закладах освіти.

Детально про це Маски, різний розклад та уроки під відкритим небом: рекомендації МОЗ щодо навчання з 1 вересня