Наука в Україні

Те, що ти тупий, ні для кого не новина, – Кива назвав трутнем радника Авакова
17 трав
15:20
Раніше радник Авакова Володимир Мартиненко заявив, що кандидатську дисертацію депутата від ОПЗЖ будуть додатково перевіряти, а сам Кива може повторно захищати наукову роботу в іншому виші. Як на цю заяву відреагував сам Кива – читайте у матеріалі.
Навіщо політикам потрібні наукові ступені: пояснення експерта
1 трав
11:03
Депутат від ОПЗЖ Ілля Кива захистив кандидатську дисертацію з державного управління. Це викликало значний суспільний резонанс та навіть обурення деяких українців. Тому освітній експерт пояснив, які є наукові ступені та навіщо вони потрібні чиновникам та політикам.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.