Рішення про призначення Рогової ухвалили під час засідання Кабміну 23 грудня. Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Василь Мокан у фейсбуці.

Цікаво Уряд звільнив заступника Шкарлета: що про нього відомо

Згодом інформацію про призначення Віри Рогової заступником міністра освіти і науки підтвердив у соцмережі Ігор Гарбарук, який також є заступником міністра.

Додамо, що Віра Борисівна Рогова у 2015–2020 роках працювала директором Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації. А у 2020 році була переведена на посаду заступника голови Житомирської обласної державної адміністрації.

Загальний стаж її роботи – 36 років. Віра Борисівна відзначена державними нагородами: нагрудним знаком "Відмінник освіти України", "Заслужений працівник освіти".

Зазначається, що Віра Рогова народилася в 1965 році в селі Бакшеєвка Харківської області. У 1984 році закінчила Харківське педучилище за спеціальністю "Початкова освіта", у 1996 році – Український педуніверситет ім. М. Драгоманова за спеціальністю "Українська мова і література", у 2020 році – Білоцерківський аграрний університет за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування".

Додамо, що уряд також звільнив Андрія Вітренка з посади заступника міністра освіти і науки. Натомість його призначили на посаду заступника міністра освіти з питань європейської інтеграції.