Про це під час брифінгу розповіла заступниця міністра освіти України Любомира Мандзій.

Актуально: Карантин 2020: що треба знати вчителям про новий режим роботи

Здебільшого зараз ми мусимо говорити про самостійно-дистанційні елементи навчання учнів. Ми розуміємо, що, напевно, не всі учні на сьогоднішній день виконують ті завдання, які пересилає чи якимось іншим шляхом комунікує вчитель з учнями, – пояснила заступниця міністра освіти.

Також Любомира Мандзій розповіла, що зараз на каналі "Київ" та "Рада", а також на ютуб-каналі міністерства освіти вже доступні відеоуроки, однак ті більше орієнтовані на випускників.

З понеділка, ми зараз здійснюємо організаційні заходи, щодо організації відеоуроків у форматі онлайн на різних майданчиках. Про це ми повідомимо вам завтра або у понеділок,
– розповіла заступниця міністра.

Нові відеоролики вже будуть орієнтовані на учнів середньої школи.

Важливо: Усі освітяни працюватимуть з дому: наказ міністерства

Що відомо про карантин в Україні?Кабінет міністрів видав постанову, за якою з 12 березня у закладах загальної й вищої освіти, мистецьких і спортивних школах, дитячих садочках запроваджують дистанційне навчання. Карантинні заходи триватимуть до кінця березня.

Також скасували рух залізниці, міжміські і міжобласні перевезення. У Києві, Харкові і Дніпрі з 17 березня закрили метро.

Дозволено пересуватись лише маршруткою (до 10 людей на одну маршрутку), в тролейбусі і трамваї (до 20 людей), в таксі, власним автомобілем або пішки.