Коли є якісь конкретні звинувачення, то має бути й відповідне рішення суду. Про це Руслан Стефанчук сказав в інтерв'ю виданню "Радіо Свобода".

Варто знати Науковець заявив про візит "куратора з СБУ" через протести проти Шкарлета: що кажуть в СБУ

Щодо закидів про те, що Сергій Шкарлет отримував державні нагороди від міністра часів Януковича Дмитра Табачника, Стефанчук зауважив, що таке ж було й у нього.

Не моя вина, хто її мені вручав, і хто мені її давав. Це просто якесь було визнання мене як молодого науковця. Тому я взагалі би не пов'язував ці речі,
– пояснив парламентар.

Щодо решти речей він наголосив, що у відповідь на закиди має бути рішення суду. Недостатньо навіть прямих доказів чи фотографій.

"Я особисто з ним не знайомий, не мав можливості з ним спілкуватися, але мені видається, що для мене в пріоритеті міністра освіти і науки не те, ким він був, а що він зробить для освіти і науки", – зазначив Руслан Стефанчук.

Що відомо про Сергія Шкарлета

  • 25 червня його призначили в Міністерство освіти й науки. Сергій Шкарлет став тимчасовим виконувачем обов'язки міністра.
  • Ще 18 червня під Верховною Радою протестували проти його призначення. Більшість учасників акції представляли саме наукові кола – профільний напрямок, за яким збиралися закріпити Сергія Шкарлета.
  • Однією з причин протесту було звинувачення Шкарлета в плагіаті. Науковці виступали проти того, аби така людина очолювала МОН.
  • Крім того, були й звинувачення в зловживаннях. Річ у тім, що Чернівецький національний технологічний університет, ректором якого був Шкарлет, купив для його потреб автівку за 1,5 мільйона гривень.