Ще у 2018 році вчителька та тодішня депутатка Львівської міської ради від ВО "Свобода" Мар'яна Батюк поширила на своїй сторінці у фейсбуці привітання з днем народження Адольфа Гітлера.

До теми Школяр з Мелітополя розтоптав підручник з української мови під схвалення друзів: обурливе відео

Сама Мар'яна Батюк не визнала, що поширила допис про Гітлера та заявила, що її сторінку зламали. Втім, директор школи звільнив її з роботи.


Пост Мар’яни Батюк у фейсбуці / Скріншот Zaxid.net

Згодом вчителька подала позов до суду, щоб поновитись на посаді і отримати компенсацію. Шевченківський районний суд почав розгляд справи Мар'яни Батюк ще у 2018 році.

Проте сама вчителька та її адвокат ігнорували судові засідання. Шевченківський районний суд понад три роки переносив засідання у цій справі і врешті-решт через таку поведінку позивачки залишив позов без розгляду.

Суд врахував те, що Мар’яна Батюк ігнорувала всі засідання суду. І суддя Наталія Луців-Шумська на черговому засіданні залишила позов про поновлення вчительки на роботі без розгляду. На це рішення вона ще може подати апеляцію.

Читайте також Мислитель Ленін і хижак "Тіматі": українку здивували "цікавинки" у шкільному щоденнику

До слова, у столичній школі у Солом’янському районі вчитель нібито побив п’ятикласника. Директорка закладу освіти підтвердила, що інцидент дійсно був, та наголосила, що там перевіряють всі обставини і покарають вчителя у випадку доведення провини.