Лілія Гриневич

Вчителі повинні мати доступ до вакцинації вже сьогодні, – Гриневич вважає це єдиним захистом
29 квіт
15:33
Лілія Гриневич закликає владу вакцинувати вчителів. Бо, за її словами, якщо нічого не змінити, то понад мільйон освітян завершуватимуть цей і починатимуть наступний навчальний рік у дуже небезпечних умовах.
Рішення про два ЗНО з української мови прийняла ще Гриневич, а ми лише виконуємо це, – Шкарлет
21 жов
15:50
Тимчасовий очільник Міносвіти Сергій Шкарлет заявив, що рішення про можливість вибору здавати ЗНО з української мови та літератури чи лише української мови прийняла ще у 2019 році колишня міністерка відомства Лілія Гриневич. А зараз МОН лише виконує цю норму.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.