Скандальний інцидент в училищі трапився 12 листопада. Відео шокуючої поведінки вчителя оприлюднили в пабліку @frankivskyy в інстаграмі.

Читайте також: "Була б моєю донькою,– відлупцював би": в Острозькій академії розгорівся скандал – деталі

13 училище на Пасічній. Учитель курить у класі на уроці. На зауваження учня, в якого астма, відповідає образами і погрозами,
– йдеться в повідомленні.

Як чути на записі, один зі студентів кілька разів просить учителя перестати курити або вийти на вулицю. Хлопець пояснив, що у нього астма, тому не може дихати димом від сигарет.

Проте, учитель спочатку ігнорував ці зауваження, а потім почав відверто хамити і погрожувати студенту.

"Мені можна курити", "Чуєш ти, гімнюх!", "Я тебе зараз в'*бу", "Будеш це потім прибирати", – кричав вчитель до хлопця.

Читайте також: У Китаї 13-річний українець викинувся з вікна через знущання вчителя

Користувачі мережі бурхливо відреагували на інцидент. Юзери відзначають, що студентам варто звернутися до директора навчального закладу. Однак виявилося, що вчитель є його братом.

"І це вчитель, показує приклад для молоді", "Так це ще нормально, там майстри п'яні на виробничому ледве сидять", "Нічого не змінилося за чотири роки", "Бидло, чому він дітей може навчити своєю поведінкою?", – пишуть у коментарях.

Після інциденту вчителя звільнили, повідомив директор Департаменту освіти на науки Івано-Франківська Ігор Максимчук.

"Ми відреагували миттєво на цю ситуацію. Вчора (13 листопада) була створена відповідна комісія, яка провела перше виїзне засідання в училище №13. Можу підтвердити, що вчитель відучора в закладі не працює. З учнями ми також провели бесіду", – розповів Максимчук.