Проте інколи кумедні ситуації трапляється випадково. Цікавими історіями від вчителів поділилося видання "Освіторія".

До теми! 10 кумедних фото, які доводять, що дітям тяжко дається дистанційне навчання

Кумедні історії про те, як школярі навчаються вдома

Фото перед комп’ютером

Вчитель Ярослав Лисенко розповів, як один учень поставив на заставку своє фото й не відвідував заняття. Цікаво, що на фото навіть був присутній інтер’єр кімнати, а обличчя дитини було без емоцій.

Так, хлопець просто слухав урок, але фізично перед монітором не сидів. І тільки коли він чув своє ім’я, то швидко вмикав камеру. Натомість вчителі про таку вихідку хлопця зрозуміли лише в кінці дня.

Ще один школяр під час онлайн-уроку весь час дивився кудись вбік. А коли його щось запитували, він нічого не відповідав. Так само було на уроках інших вчителів. Тому педагоги звернулися до батьків хлопця з проханням подивитися, чим займається їхній син. З’ясувалося, що хлопець весь час дивився телевізор з мінімальним звуком.

Привиди на уроці

Ще один клас вирішив влаштувати флешмоб для вчительки географії. Так, вони таємно домовились про те, що під час онлайн-уроку одночасно з’являться в образі привидів.

Діти одягнули на голову біле простирадло, а замість прорізів для очей взяли сонцезахисні окуляри. І коли вчителька увімккнула конференцію, то аж заклякла від побаченого: на неї дивилися кількадесят "привидів" в окулярах і мовчали.

Привиди в простирадлах
Привиди в білих простирадлах / Ілюстративне фото від palace.kiev

Потім викладачка звернулась до класної керівниці, яка поспілкувалася з дітьми. Вона закликала поважати працю і зняти простирадла. Проте учні попросили провести хоч кілька хвилин флешмобу, тому вчителі погодилися на таку витівку.

Вчительській кіт злякав шиншилу школяра

На онлайн-уроці з хімії одна вчителька розповідала цікаві факти, а діти її уважно слухали й відповідали. Проте киця, яка живе будинку вчительки, раптово почала голосно нявкати.

Згодом один хлопець попросив "вимкніть кота", бо це злякало його домашню тваринку – шиншилу. Учень сказав: "Шиншила боїться, хочете покажу, як вона какає?". І коли дитина увімнкула камеру, всі учні почали сміятися. Але інші діти просили свого однокласника вимкнути шиншилу.

Учениця притворилася, що в неї завис зв'язок

Діти під час онлайн-навчання часто втомлюються і зазвичай на останньому уроці вони вже не мають сил. Так, учні починають понуро сидіть перед монітором та відволікаються на щось стороннє.

Читайте також! Уроків по телебаченню для учнів не буде: де та коли вони з’являться

Проте, одна учениця намагаючись не брати участі в занятті, вирішила прикинутися, що зв’язок завис і її зображення на моніторі "зависло". Для цього дівчинка дуже натурально "заклякла". І коли вчителька до неї зверталася, вона робила вигляд, що не чує.

Масовий страйк першокласників

У одній школі першокласники завжди починали онлайн-урок з розповідей, який у них настрій. Зазвичай, діти один за одним розповідали: "Мені сумно, тому що…", "Мені радісно, бо на вихідних…", "Зараз я відчуваю/хочу…" тощо.

Проте цього разу стався неочікуваний страйк від дітей. Так, перший хлопчик, з якого мало починатись "Коло ранкових емоцій", заявив: "У мене настрій такий — не хочу навчатися!" і після цього він вимкнув екран.

Це одразу почали повторювати всі діти і одне за одним вимикали екрани. Так, уроку тоді в учнів не було, проте на другий урок майже всі увімкнулись. Вчителька ж так і не зрозуміла: діти скопіювали цей крок за першим хлопчиком чи домовились про такий жарт під час перерви.