Дослідження проводилося в межах Національного місяця фінансової грамотності США. Опитування показало, що навіть ті, хто користується кредитними коштами, не володіють достатнім рівнем фінансової грамоти, щоб ефективно управляти власними позиками.

До теми Місяць фінансової грамотності у США: все про національну ініціативу

Кредитний експерт компанії Credit Card Insider Натан Грант розповідає, що лише кожен третій американець не вважає суму власних доходів чинником, який впливає на формування кредитного рейтингу, що насправді є вірним твердженням.

На кредитний рейтинг впливають всього кілька фактичних показників, зокрема як довго у вас відкритий ліміт, як часто ви ним користуєтеся та чи вчасно сплачуєте борги,
– додає експерт.

Також 1 з 4 американців вважає, що чим менше у нього відкрито банківських рахунків, тим вищим є його кредитний рейтинг, однак все працює з точністю навпаки.

Часте закриття банківських рахунків може тільки негативно вплинути на показник вашого кредитного рейтингу,
– уточнює Грант.

Найбільш шокуючою для експерта стала кількість американців, які готові сплачувати великі відсотки за використання банківських грошей навіть тоді, коли у них є можливість погасити заборгованість.

Цікаво 500 гривень замість 55 тисяч: як чоловік з Вінниччини скасував кредитну заборгованість в банку

Штрафи за протерміноване погашення кредитного боргу доводилося сплачувати 47 відсоткам респондентів.

До слова, це не єдине дослідження у межах Національного місяця фінансової грамотності в США. Протягом всього квітня комерційні та урядові організації країни приділятимуть особливу увагу темі фінансової освіти, влаштовуючи різноманітні заходи та оприлюднюючи результати опитувань.