Так, через контакт з хворими на коронавірус в Миколаєві школярі та діти з садочків пішли на вимушену самоізоляцію, передає 24 канал.

До теми Школа з 1 вересня: всі деталі та правила щодо навчання в умовах карантину

На самоізоляцію відправилися учні 7 класу загальноосвітньої школи № 19 міста Миколаєва. Мати однієї зі школярок повідомила керівництво закладу про те, що у доньки підтвердився діагноз COVID-19.

"З 2 вересня клас працює на дистанційному навчанні. Клас ми обробили, він закритий", – розповів директор школи Олексій Ільїн.

Проте згодом ще кілька шкіл довелося закрити через коронавірус. Так, окрім школи №19, на самоізоляцію відправили інші заклади:

  • школа №20 – на самоізоляції один клас;
  • школа №29 – на самоізоляції два класи;
  • школа №46 – на самоізоляції один клас;
  • дитсадок №71 – на самоізоляції одна група;
  • дитсадок № 95 – на самоізоляції одна група.

Окрім того, у перший день навчання коронавірус виявили в учня однієї зі шкіл Бердянська. Внаслідок цього клас закрили на двотижневий карантин.

Так, через те, що хворий учень 1 вересня побував у школі, навчальний процес у класі зупинили до 17 вересня. Всі учні навчатимуться в режимі онлайн.

А на Київщині у місті Васильків закрили на карантин середню школу №2 після того, як у одного зі вчителів підтвердили захворювання на COVID-19. Ще кілька вчителів мають ознаки цього захворювання.

За словами мера міста Володимира Сабадаша, хворий учитель контактував зі вчителями молодших класів, але не спілкувався зі школярами – наразі він знаходиться на лікарняному. Проте 356 учнів і 21 учитель протягом двох тижнів теж будуть зобов'язані перебувати на ізоляції. Навчальний процес триватиме дистанційно.


А київський ліцей № 240 "Соціум" закрили на карантин перед самим 1 вересня через те, що у двох викладачів виявили коронавірус. Тож, уроки в ліцеї почалися в дистанційному форматі з 2 вересня.

Тим часом у Вінниці коронавірус виявили у третьокласника, який встиг сходити першого вересня до школи. Наразі невідомо, чи закриватимуть всю школу чи лише клас піде на карантин.

А також частина учнів Павлівської загальноосвітньої школи тимчасово навчатиметься дистанційно, бо там спалах COVID-19. Мер міста розповів, що двоє вчителів школи лікуються від COVID-19, ще у двох хворобу підтвердили впродовж 3 вересня. До того ж, у сімох педагогів висока температура, є ознаки гострої респіраторної інфекції і підозра на коронавірус.

Нагадаємо, з початком нового навчального року працівники шкіл та учні повинні дотримуватись всіх правил проведення "безпечного" навчання, а саме користуватися антисептичними засобами, дотримуватися відповідної дистанції та використовувати маски.

Рекомендації для школи
Рекомендації МОЗ щодо навчання / Інфографіка 24 каналу