Про це Володимир Литвин повідомив під час ефіру на одному з телеканалів. "Я був ректором в дуже складний момент ... І зараз я готовий", – заявив колишній глава Ради.

До теми Відмовили Авакову: Академія наук не віддала поліції корпус свого інституту

Зазначимо, що раніше ходили чутки про те, що Литвин мав балотуватися на вибори ректора КНУ минулого року. Але він через коронавірус так і не став кандидатом на посаду ректора вишу.

Що відомо про Володимира Литвина

24 канал писав, що Володимир Литвин був народним депутатом чотирьох скликань, двічі обіймав посаду спікера Верховної Ради. А в 2002 році був обраний народним депутатом за списком блоку "За єдину Україну!"

Згодом на виборах до Верховної Ради 2012 та 2014 року він обирався народним депутатом від округу № 65.

Цікаво, що у вересні 2016 року ЗМІ опублікували заяви Литвина. Зокрема, він сказав, що "від відносин з Євросоюзом ми нічого не отримуємо, а від того, що розірвали з Росією взаємини, багато чого втрачаємо". Окрім того, Литвина не раз звинувачували в плагіаті.


Додамо, що у грудні 2020 року в КНУ відбулися вибори ректора, які завершилися без обрання ректора. І хоча наче перемогу здобув Володимир Бугров, жоден з кандидатів не набрав необхідної кількості голосів.

І лише на початку березня стане відомим остаточний перелік кандидатів, які балотуватимуться на виборах 2021 року.