Відомо, що вже цього навчального року майже всі 1-4 класи столиці перейшли на роботу в системі "Електронний журнал". Про це повідомив виконуючий обов’язки першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський у фейсбуці.

Цікаво Посилення карантину в Україні: у яких випадках мають закривати школи та садочки

Він вважає, що у період дистанційного навчання електронні журнали та щоденники використовували більшість (64%) шкіл Києва. Проте, окрім ведення електронного журналу, вчителі мали вести й паперовий варіант журналу.

Проте вже з наступного року всі школи столиці мають перейти на електронні щоденники. "Для повного переходу всіх класів на такий формат роботи ми маємо забезпечити доступ до інтернету в кожній школі та в кожному кабінеті", – наголосив заступник голови КМДА. Після цього усім учням старших класів нададуть доступ до нового додатку.

За словами Мондриївського, кожна четверта школа в Києві вже не один рік працює з різними ресурсами, такими як "Єдина школа", HUMAN школа, shodennik.ua, SMART SCHOOL, e-schools.info, school.academy.com.ua, atoms.com.ua т.д.

Мондриївський додав, що наразі в Києві 6 шкіл перейшли на дистанційне навчання, ще 431 клас зі 157 шкіл пішли на самоізоляцію.

Так, ще місяць тому Міністерство освіти і науки запустило пілотний проєкт, завдяки якому у школах створили та ведуть шкільні електронні журнали та щоденники. Роблять це щонайменше 2-3 школи в кожній області.

Зокрема, у МОН наголошують, що в електронних щоденниках батьки зможуть бачити інформацію про присутність дитини на навчанні, рівень її успішності, коментарі вчителів тощо. А учні будуть там отримувати завдання під час дистанційного навчання.