Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко під час брифінгу, передає 24 канал.

Цікаво! Керівники шкіл самі вирішують, як навчати учнів після канікул, – МОН

Він додав, що наразі у столиці 8 шкіл перебувають на карантині. Також на самоізоляції 587 класів у 186 школах Києва.

Натомість голова департаменту освіти і науки Київської міської державної адміністрації Олена Фіданян в ефірі одного з телеканалів розповіла, що з 29 жовтня київські учні повертаються до освітнього процесу.

"У нас вже є статистика, хто повертається, а хто буде навчатися дистанційно. Поки статистика для нас втішна. Ми припускаємо, що в дистанційному форматі працюватимуть лише кілька шкіл", – розповіла Фіданян. Додамо, що загалом в Україні на самоізоляції перебуває понад дві тисячі учнів і близько 450 шкіл навчають дітей дистанційно.

За її словами, у Києві лише 1,5 % вчителів від загальної кількості працівників шкіл мають підтвердження про захворювання на коронавірус.

Фіданян також додала, що формат повернення до освітнього процесу в різних школах буде залежати від ситуації з захворюваністю в кожному окремому закладі.

До слова, раніше у Міносвіти запевняли, що учні в червоних зонах після канікул навчатимуться онлайн з дому. Натомість канікули планували впровадити до 30 жовтня. Проте школи в Івано-Франківську та Черкасах почнуть навчання з 28 жовтня.