Про це розповіли співробітники кількох дитячих садків столиці, які вже отримали інструкцію від керівництва.

До теми У Києві школи поки не набирають дітей у перші класи: причина

За їх словами, садочки у Києві відкриються не раніше 10 травня. "Поки що сидимо вдома", – розповіла одна зі співробітниць дошкільного закладу Голосіївського району.

Про такі ж передбачувані дати відкриття садочків є інформація і з інших районів Києва. Так, один заклад повідомив, що прозвучала навіть дата відкриття садочків – 7 червня.

Чому садочки планують відкрити так пізно? Працівники садків кажуть, що у дошкільних установах чекають вакцину для співробітників, а вона прибуде не раніше 20 травня.

Зазначимо, що офіційна інформація щодо відкриття або продовження закриття дитячих садків з'явиться 14 квітня. Адже у цей день відбудеться засідання комісії з надзвичайними ситуаціями міста, де приймуть рішення про подальші кроки щодо карантину в Києві.

До слова, 19 березня Київ опинився в червоній зоні карантину. У місті запровадили майже всі обмеження, але тоді громадський транспорт, школи й дитячі садки все ще працювали. Але вже з 5 квітня у зв'язку з погіршенням ситуації закрили й заклади освіти.