Канікули під час локдауну

Так, МОН рекомендує за потреби оголосити на період локдауну додаткові канікули для школярів. Про це йдеться у листі Міносвіти керівникам місцевих департаментів освіти й науки.

Цікаво Новорічні свята у школах мають проходити без гостей

У МОН додають, що, згідно з законом, тривалість канікул у школах протягом навчального року не може становити менше 30 календарних днів.

У листі зазначено, що відповідно до постанови уряду від 9 грудня 2020 року №1236, з 8 до 24 січня 2021 року в Україні запроваджуються посилені карантинні обмеження.

Так, у цей період учням заборонено відвідувати школи, незалежно від форми власності, крім закладів дошкільної освіти та спеціальних закладів освіти.

Дистанційне навчання під час локдауну

Міносвіти також запевняє, що в цей період можна організувати навчання в дистанційному форматі.

Так, до прикладу, у Києві вирішили, що школярі не будуть мати додаткових канікул через локдаун. А після зимових канікул (з 11 січня) школярі розпочнуть навчання в онлайн-режимі.

Окрім того, радять для цього використовувати платформу для дистанційного та змішаного навчання учнів 5-11 класів "Всеукраїнська школа онлайн", яку запустили МОН та Мінцифри. Посилання на платформу – тут.

Нагадаємо, в умовах карантину через COVID-19 уряд дозволив дітям з особливими освітніми потребами користуватись вдома шкільними індивідуальними допоміжними засобами для навчання.

В Україні діятимуть нові карантинні обмеження
В Україні діятимуть нові карантинні обмеження / Інфографіка 24 каналу