З понеділка, 2 листопада, у школах Харкова розпочалось навчання, але очно навчатися мали розпочати лише учні початкових класів. Про це повідомила директорка міського департаменту освіти Ольга Деменко, передає "Суспільне".

Цікаво Як вчителі мають організовувати дистанційне навчання: нові настанови від МОН

Адже в червоних зонах школи мали перейти на дистанційне навчання. Проте пані Деменко зазначила, що 2 листопада більшість школярів прийшли до закладів освіти. "Необхідно було провести медогляди, профілактичні бесіди з дітьми, розмови про дистанційне навчання, зробити відповідні корективи розкладу тощо", – сказала вона.

Директорка Харківського департаменту освіти запевнила, що учні 5 – 11 класів перейдуть на дистанційне навчання, вже повністю отримавши усі завдання на найближчий тиждень.

Натомість Директорка Харківського ліцею Світлана Кіріченко повідомила, що уроки в школі залишили для 1-4 класів, 9-11 класи навчатимуться тричі на тиждень, в інші дні – дистанційно.

А заступниця директора школи №146 Наталія Плотнікова, додала, що старші класи до школи приходитимуть не щодня, вони працюватимуть за розкладом, проте в деякі дні будуть онлайн-уроки. "Такі предмети як математику, фізику, хімію, українську мову – учні вивчатимуть у школі", – додала вона.

За словами Деменко, з початку навчального року кількість учнів, які захворіли на коронавірус, не перевищує 1%.