Happy Monday

Уникати конфліктні теми та не дратувати колег: важливі правила ділового етикету на роботі
7 лис
16:08
Правила ділового етикету потрібні не лише для того, щоб показати всім, як добре ви виховані, а й для того, щоб допомагати людям працювати ефективніше. Адже вас навряд чи триматимуть на роботі, якщо ви дратуєте інших людей і заважаєте їм робити свою роботу.
4 корисні книги для тих, хто хоче спробувати себе в IT-сфері
22 сер
15:49
Якщо ви зацікавилися роботою в IT або хочете змінити кар’єру, то ми радимо вам почитати спеціальні книги. Вони допоможуть новачкам зрозуміти, чи підходить вам ця сфера, а досвідченим фахівцям підкажуть, куди розвиватися далі.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.