Водночас станом на 10 листопада двома дозами вакциновано 79% працівників шкіл. Хоча ще 2 дні тому цей показник складав 76,2%).

До теми Невакциновані 60 працівників зі 78: школа на Чернігівщині пішла на вимушені канікули

Де вакциновано найбільше вчителів

За словами Сергій Шкарлета, найкращу статистику повного циклу вакцинування освітян демонструють:

  • Донецька область,
  • Харківська область,
  • Черкаська область,
  • Луганська область,
  • Полтавська область.

Де вакциновано найменше вчителів

Водночас нещепленими й досі, на жаль, залишаються 5,6% працівників шкіл. Антилідерами за кількістю невакцинованих освітян на сьогодні є:

  • Херсонська область – 10,5%,
  • Рівненська область – 9%,
  • Закарпатська область – 8,5%.

Не втомлююся закликати освітян вакцинуватися, тим самим подбати про своє здоров’я та здоров’я тих, хто поруч,
– зазначив міністр.

До слова, з 8 листопада невакцинованих освітян почали відстороняти від роботи. Зазначимо, що педагогів не звільняють, проте на час відсторонення їм не виплачуватимуть зарплату. Скільки вчителів в регіонах України вже відсторонили – читайте у статті.

Текст публікації Сергія Шкарлета:

Інформую про оновлені показники вакцинації від COVID-19 серед працівників закладів загальної середньої освіти. За останні два дні статистика вакцинації збільшилася на 1.4%.

Тобто, принаймні однією дозою вакцини щеплено 94,4% працівників шкіл. Двома дозами вакциновано 79% працівників ЗЗСО (8 листопада цей показник складав 76,2%).

Найкращу статистику повного циклу вакцинування освітян демонструють: Донецька область – 89,2%; Харківська область – 88,8%; Черкаська область – 87,6%; Луганська область – 86,2%; Полтавська область – 85,8%.

Нещепленими й досі, на жаль, залишаються 5,6% працівників шкіл. Антилідерами за кількістю невакцинованих освітян на сьогодні є: Херсонська область – 10,5%, Рівненська – 9% та Закарпатська – 8,5%.

Не втомлююся закликати освітян вакцинуватися, тим самим подбати про своє здоров’я та здоров’я тих, хто поруч. Вдячний кожному вчителю за вибір на користь безпечного навчального процесу і впевнений, що невдовзі ми зможемо повернути очне навчання.