Про це повідомила начальниця управління освіти міського департаменту гуманітарної політики Оксана Салогуб, передає Дніпровська міськрада.

Важливо! Чи будуть навчатися учні в червоних зонах з 19 жовтня: звіт по містах

За її словами, зараз у школах Дніпра фіксується позитивна динаміка. Зокрема, зменшується кількість випадків коронавірусу в учнів – від 144 до 105 і захворювання на грип – від 164 до 122 осіб. Тому класи поступово виходять із самоізоляції.

Водночас, за інформацією міськради, учні будуть відпочивати на осінніх канікулах з 22 по 30 жовтня.

Окрім того, оскільки 25 жовтня в приміщенні шкіл пройдуть місцеві вибори, там вже проводяться всі необхідні заходи безпеки для учнів і виборців в умовах карантину.

"Навчальні заклади, в яких розташовані виборчі комісії і приміщення для голосування, забезпечені дезінфекторами, засобами індивідуального захисту, одноразовими рукавичками тощо. Також проводитиметься регулярне прибирання та провітрювання приміщень, температурний скринінг всіх відвідувачів", – додала Оксана Салогуб.

До слова, уряд рекомендував школам встановити канікули з 15 по 30 жовтня, з подальшим переходом на дистанційне і змішане навчання з урахуванням епідеміологічної ситуації. Проте остаточне рішення приймає міська влада.