Мати дівчинки звернулася до правоохоронців 24 грудня. Жінка була дуже схвильованою. Вона пояснила, що донька боялася покарання за погану успішність у школі.

Читайте також Батькам у Дніпрі заборонили приходити на вистави їхніх дітей

Школярка пішла до подруги

За словами матерів, о 8:00 її донька пішла до школи. Після уроків вона вимкнула телефон й не повернулася додому. Поліцейські оперативно почали пошуки. На місце виклику прибула слідчо-оперативна група, майже увесь особовий склад Корсунь-Шевченківського відділку, а також кінолог зі службовою собакою.

Ювенальники поспілкувалися з вчителями та однокласними зниклої дівчинки. Врешті, аби знайти її, знадобилася приблизно година. Поліцейські з'ясували, що школярка пішла до однієї зі своїх подруг. На щастя, з нею все було гаразд. Рідні підлітка подякували правоохоронцям за роботу.

Що правоохоронці радять усім батькам

  • Всі, хто знають про те, де перебуває дитина, мають попередити про це її батьків. Адже вони не схвалять того, що інші дорослі сприяли конфлікту й замовчували, що сталося.
  • Батьків закликають спілкуватися зі своїми дітьми, часто підтримувати. Важливо пояснити їм, що через погані оцінки у школі їх не стануть любити менше.
  • Якщо хтось знає про сім'ю, де дитині важко емоційно чи до неї застосовують фізичне насильство, обов'язково треба попередити про це правоохоронців.
  • Якщо у підлітковому віці дитина погрожує тим, що втече з дому, слід залучити сімейного або дитячого психолога. Це допоможе попередити необдумані кроки у майбутньому.