Джерело: Міністерство освіти і науки

Вони направили термінові листи через позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у зв’язку з різким погіршенням погодних умов.

Цікаво У МОЗ розповіли, як учням не заразитися грипом та COVID-19: поради

У МОН рекомендують керівникам шкіл і садочків бути готовими до ухвалення рішення про перехід навчання в дистанційній формі, щоб учні не відвідували заклади освіти через негоду.

Також у листі наголошується на необхідності перевести у режим підвищеної готовності дітей дошкільного віку, учнів та студентів Одеської, Миколаївської, Кіровоградської, Полтавської, Сумської, Черкаської та Чернігівської областей.

Окрім того, всім обласним департаментам освіти і науки, вишам, підприємствам, установам та організаціям, що належать до сфери управління МОН, рекомендовано вжити додаткових заходів щодо попередження переохолодження учасників освітнього процесу на період ускладнення погодних умов.

Що відомо про погіршення погоди

У найближчі дні в Одесі та сусідніх областях протягом доби очікується снігопад, сильна хуртовина, снігові замети, посилення швидкості вітру до 15-20 метрів за секунду та налипання мокрого снігу. У зв'язку з цим в Одесі встановлено червоний рівень небезпеки.

Погода на 28 січня
Прогноз погоди на 28 січня / Дані Укргідрометцентру