Canon

Як обрати якісний домашній принтер: розповідаємо, на що звернути увагу під час покупки
14 трав
18:15
Принтер вдома вже давно необхідність, а не розкіш. Це багатофункціональний ґаджет, який здатен полегшити життя усім, від батьків, яким необхідно часто друкувати важливі документи, до дітей, для яких принтер є важлививм інструментом у навчанні. Ми підготували для вас кілька важливих порад, як правильно вибрати принтер, щоб все зробити правильно.
Як пояснити дитині ціну грошей: поради для батьків
29 бер
11:49
Батьківство є найвідповідальнішою справою ледь не кожної дорослої людини. Попри всі труднощі виховання дітей, батьки завжди хочуть для них найкращого. Разом з тим, розмови дорослих з малюками на тему грошей є не надто популярними.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.