Нова схема Global Talent замінить візову програму Tier 1 для "виняткових талантів", повідомляє Politico.

Зверніть увагу: Один з кращих університетів США безкоштовно навчатиме українців

Вона не обмежуватиме кількість заявників та дозволить авторитетним британським проєктам залучати талантів з-за кордону.

Велика Британія пишається історією наукових відкриттів, але щоб очолити цю сферу та протистояти викликам майбутнього, нам слід продовжувати інвестувати в таланти та передові дослідження,
– заявив прем'єр-міністр Борис Джонсон.

За його словами, Британія відкрита для талантів з усього світу. Та готова надавати необхідну підтримку для реалізації їхніх ідей. Програма стартує з 20 лютого. Залучатимуть вчених, дослідників і математиків з різних куточків світу.

Чому Велика Британія виходить з ЄС: основне

  • Велика Британія виходить зі складу Євросоюзу, тому що так вирішили більшість громадян країни на референдумі 23 червня 2016 року. Ідею Brexit підтримали 51,9% британців.
  • Спершу вихід Британії з ЄС був запланований на 29 березня 2019 року. Проте після трьох провальних голосувань подію перенесли на 31 жовтня. Але й тоді країна не вийшла з ЄС.
  • У грудні 2019 року на позачергових парламентських виборах у Британії здобула перемогу Консервативна партія прем'єра країни Бориса Джонсон – фаната ідеї Brexit. Джонсон пообіцяв завершити вихід Британії з ЄС до 1 січня 2020 року.
  • 20 грудня Палата громад ухвалила законопроєкт про затвердження угоди виходу Британії з ЄС. А тепер законопроєкт схвалила верхня палата парламенту.
  • З боку ЄС підписали президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн і президент Європейської ради Шарль Мішель. Документ також підписав і британський прем'єр Борис Джонсон.
  • 29 січня Європарламент збереться для ратифікації угоди. Це стане останнім кроком у процедурі виходу Британії з ЄС.