Про це повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет у своєму телеграмі, а указ №487/2020 опублікували на сайті глави держави.

Цікаво! У Дніпрі звільнився викладач, який відмовився проводити пару українською: деталі

За словами Шкарлета, рішення ухвалене на підставі звернення КНУ ім. Тараса Шевченка. Саме до нього і буде приєднана Академія.

Натомість в указі Володимира Зеленського йдеться про те, що Національну академію державного управління при президентові (разом з Дніпропетровським, Львівським, Одеським, Харківським регіональними інститутами держуправління) передають до сфери управління Міносвіти.

"Навчання та вдосконалення кваліфікацій фахівців у галузі публічного управління на базі Університету дасть можливість досягнути суттєвого поліпшення в кадровому забезпеченні органів державної влади та місцевого самоврядування України", – запевняє Шкарлет.

Тепер уряд має забезпечити збереження наукового, науково-педагогічного, педагогічного, освітнього потенціалу та її матеріально-технічної бази.

Додамо, що Національна академія державного управління при президентові є головним державним вищим навчальним закладом України із підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. Її створили у 1995 році.