Опитування провели серед 2 000 людей у США, і респонденти відповідали на питання щодо особистих фінансів. Майже половина американців відчуває занепокоєння власним грошовим становищем.

Цікаво Краудфандинг та "ангельські" інвестори: 6 способів отримати капітал для бізнесу

Деталі дослідження

Найбільше прогалин у знаннях щодо фінансів виявлено серед представників покоління міленіалів – 57% респондентів у віковій категорії від 25 до 34 років визнають, що намагаються ізолюватись від розв'язання фінансових проблем.

7 з 10 опитаних відчувають розгубленість, коли мовиться про бюджетування, відсотки за кредитами чи інвестиції.

Те, де знань бракує найбільше, стосується таких тем:

  • що таке фондовий ринок (32%);
  • як інвестувати гроші (30%);
  • яка різниця між акціями та облігаціями (27%).

Серед інших поширених фінансових перепон – система сплати податків (20%) та планування виходу на пенсію (20%).

До теми Накопичувальні фінансові програми: здоров'я та майбутнє, які можна купити за гроші

52% опитаних прагнуть змінити свою фінансову впевненість та дізнатись більше про можливі грошові інструменти, але не знають, куди звернутись за допомогою. Половина респондентів хоче відкладати гроші, але не знає, з чого почати.

Фінансова грамотність – це набагато більше, ніж просто знання, як правильно економити гроші. Це важливий набір навичок, який часто ігнорують, і, як правило, недооцінюють,
– зазначає Тейлор Кван, віцепрезидент компанії Ria Money Transfer.

На думку фінансиста, ці знання є важливими для кожного, незалежно від віку чи статі. Будь-яке покращення рівня фінансової грамоти має значний вплив на здатність людини забезпечити себе та свою сім'ю всім необхідним.